USW1H100MDD1TE
CAP ALUM 10UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
USW1H100MDD1TE
USW1H100MDD1TE Hakkında
Nichicon üretimi USW1H100MDD1TE, 10µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V rated voltaj ile tasarlanmış olup, radial Through Hole montaj tipinde radial can paket formatında sunulmaktadır. ±20% tolerans aralığında üretilmiştir. Sıcaklık aralığı -40°C ile 85°C arasında değişmektedir ve 85°C'de 1000 saat ömür süresine sahiptir. 10 kHz'de 57 mA ve 120 Hz'de 38 mA ripple current kapasitesine sahip olan bu kondansatör, özellikle audio uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Lütfen bu ürünün üretiminin durdurulduğunu (obsolete status) ve halen stok durumuna bağlı olarak temin edilebileceğini göz önünde bulundurunuz.
Applications Audio
Capacitance 10 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 57 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 38 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V