USW1H0R1MDD
CAP ALUM 0.1UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
USW1H0R1MDD
USW1H0R1MDD Hakkında
Nichicon USW1H0R1MDD, 0.1 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V nominal gerilim ile çalışmak üzere tasarlanmış radial montuaj tipinde bir through-hole bileşenidir. Audio uygulamalarında kullanılan bu kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C sıcaklıkta 1000 saatlik ömür süresi garantisine sahiptir. ±20% tolerans aralığında üretilmiştir. Yüksek frekans ripple akımı 10 kHz'de 1.5 mA, düşük frekans ripple akımı 120 Hz'de 1 mA'dir. Radial, can tipi pakette sunulur. Not: Bu ürün yeni tasarımlar için önerilmemektedir.
Applications Audio
Capacitance 0.1 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Not For New Designs
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.5 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V