USW1E330MDD1TE
CAP ALUM 33UF 20% 25V RADIAL
Seri / Aile Numarası
USW1E330MDD1TE
USW1E330MDD1TE Hakkında
USW1E330MDD1TE, Nichicon tarafından üretilen 33 µF kapasitesine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 25V rated voltajda çalışan bu radial bağlantılı komponentin toleransı ±20%'dir. Audio uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmış olan kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına sahiptir. 10 kHz'de 87 mA ve 120 Hz'de 58 mA ripple akım kapasitesi bulunmaktadır. Through Hole montaj tipi ile devre kartlarına monte edilir. Ürün, 85°C sıcaklıkta 1000 saatlik ömür garantisine sahip olup, yaşlı olarak sınıflandırılmıştır (obsolete).
Applications Audio
Capacitance 33 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 87 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 58 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V