USW1E220MDD
CAP ALUM 22UF 20% 25V RADIAL
Seri / Aile Numarası
USW1E220MDD
USW1E220MDD Hakkında
USW1E220MDD, Nichicon tarafından üretilen radial kutulu alüminyum elektrolitik kondansatördür. 22µF kapasitans değeri ile 25V rated voltajda çalışır ve audio uygulamalarında yaygın olarak kullanılır. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, -40°C ile 85°C arasında işletilmek üzere tasarlanmıştır. 85°C'de 1000 saat ömür garantisi sunar. Through hole montaj tipine sahip ve 120 Hz'de 48 mA ripple current kapasitesine sahiptir. Ancak bu ürün artık üretilmemektedir (obsolete).
Applications Audio
Capacitance 22 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 48 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V