USW1C330MDD1TP
CAP ALUM 33UF 20% 16V RADIAL
Seri / Aile Numarası
USW1C330MDD1TP
USW1C330MDD1TP Hakkında
Nichicon USW1C330MDD1TP, 33 µF kapasitanslı radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 16V nominal voltaj ile tasarlanmış olup, ±20% toleransa sahiptir. Through-hole montaj tipinde radial, can paketlemesiyle sunulur. Audio uygulamalarında kullanılan bu bileşen, -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına ve 85°C'de 1000 saat ömür garantisine sahiptir. 10 kHz yüksek frekansta 82.5 mA, 120 Hz düşük frekansta 55 mA ripple current kapasitesi bulunmaktadır. Ürün üretim dışı (Obsolete) konumdadır.
Applications Audio
Capacitance 33 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 82.5 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 55 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V