USW1C101MDD1TE
CAP ALUM 100UF 20% 16V RADIAL
Seri / Aile Numarası
USW1C101MDD1TE
USW1C101MDD1TE Hakkında
Nichicon tarafından üretilen USW1C101MDD1TE, 100 µF kapasitansına sahip radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 16V nominal gerilim değeri ile tasarlanmış olan bu bileşen, audio uygulamalarında ve güç kaynağı filtreleme devrelerinde kullanılır. ±20% tolerans aralığında üretilen kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına sahiptir. 85°C'de 1000 saat ömür garantisi ile belirtilen bu komponent, 10 kHz'de 147 mA ve 120 Hz'de 98 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Through-hole montaj tipi ile PCB'ye direk monte edilir. Polarize kondansatör olması nedeniyle doğru kutuplama önemlidir. Ürün obsolete (üretimi durdurulmuş) durumdadır.
Applications Audio
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 147 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 98 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V