USW1A330MDD1TP
CAP ALUM 33UF 20% 10V RADIAL
Seri / Aile Numarası
USW1A330MDD1TP
USW1A330MDD1TP Hakkında
Nichicon USW1A330MDD1TP, 33 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 10V rated voltage ile çalışan bu bileşen, radial through-hole montaj tipi kullanır. Audio uygulamalarında yaygın olarak tercih edilen kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına sahiptir. 1000 saat ömür garantisi 85°C'de sunmaktadır. ±20% tolerans ve 43 mA ripple current (120 Hz) özellikleri ile ses frekansı filtreleme ve güç kaynağı uygulamalarında kullanılmaya uygundur. Polar yapısından dolayı doğru kutuplama gerekmektedir.
Applications Audio
Capacitance 33 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 43 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V