USW1A220MDD1TE
CAP ALUM 22UF 20% 10V RADIAL
Seri / Aile Numarası
USW1A220MDD1TE
USW1A220MDD1TE Hakkında
Nichicon USW1A220MDD1TE, 22 µF kapasitanslı, 10V rated voltage'lı radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montajı için tasarlanan bu bileşen, özellikle ses uygulamalarında kullanılmak üzere geliştirilmiştir. ±20% toleranslı kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 1000 saatlik ömür garantisi sunar. Ripple current kapasitesi 120 Hz'de 35 mA olup, polar yapısı sayesinde doğru kutuplandırılması gerekir. Radial, Can paket tasarımı kompakt pcb uygulamalarına uyumludur. Bileşen şu anda discontinued (üretilmiyor) durumdadır.
Applications Audio
Capacitance 22 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 35 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V