USW1A101MDD
CAP ALUM 100UF 20% 10V RADIAL
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
USW1A101MDD
USW1A101MDD Hakkında
Nichicon USW1A101MDD, 100 µF kapasitanslı 10 V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial konfigürasyonunda through-hole montajı için tasarlanmış bu bileşen, özellikle audio uygulamalarında kullanılmaktadır. 85°C sıcaklıkta 1000 saat yaşam süresi ile karakterize edilen kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir. ±20% tolerans değeri ile 10 kHz'de 130.5 mA ve 120 Hz'de 87 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Polar yapısı nedeniyle doğru polarizasyon gerektirir. Günümüzde obsolete durumundadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications Audio
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 130.5 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 87 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V