USW0J220MDD1TE
CAP ALUM 22UF 20% 6.3V RADIAL
Seri / Aile Numarası
USW0J220MDD1TE
USW0J220MDD1TE Hakkında
Nichicon USW0J220MDD1TE, 22 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 6.3V nominal gerilim için tasarlanmış olup, radial montaj tipi ile through-hole uygulamalara uygundur. ±20% tolerans değerine sahip ve 1000 saatlik ömrü 85°C'de garanti edilmektedir. Ses frekansı uygulamalarında yaygın olarak kullanılan bu kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışabilmektedir. 120 Hz'de 34 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Radial can kasa tipi ile kompakt tasarıma sahip olan bileşen, düşük voltaj ses ve sinyal işleme devrelerinde uygulanır.
Applications Audio
Capacitance 22 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 34 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 6.3 V