USV1V330MFD1TD
CAP ALUM 33UF 20% 35V RADIAL
Seri / Aile Numarası
USV1V330MFD1TD
USV1V330MFD1TD Hakkında
Nichicon USV1V330MFD1TD, 33 µF kapasitansı ve 35 V nominal voltajı ile tasarlanmış radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ve -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında kullanılabilir. 5000 saat ömür garantisi 105°C'de sağlanır. Through-hole montajı için uygun olan bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. 10 kHz'de 108 mA ve 120 Hz'de 72 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Anahtarlamalı güç kaynakları, düşük frekans filtreleme ve genel sinyal işleme devrelerinde uygulanabilir. Ürün kullanımda olmayan (obsolete) statüsündedir.
Applications General Purpose
Capacitance 33 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 108 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 72 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V