USV1H100MFD1TE
CAP ALUM 10UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
USV1H
USV1H100MFD1TE Hakkında
Nichicon USV1H100MFD1TE, 10 µF kapasitansla tasarlanmış radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V nominal gerilim ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılan bu bileşen, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir. 105°C'de 5000 saat yaşam süresi sunar. ±20% toleranslı kapasite ve 44 mA ripple akımı kapasitesi (120 Hz'de) ile güç kaynakları, ses devreleri, filtre uygulamaları ve analog sinyal işleme devrelerinde yaygın olarak kullanılır. Through Hole montaj türü sayesinde geleneksel PCB tasarımlarına uyumludur.
Applications General Purpose
Capacitance 10 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 44 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V