USV1C330MFD1TE
CAP ALUM 33UF 20% 16V RADIAL
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
USV1C330MFD1TE
USV1C330MFD1TE Hakkında
Nichicon USV1C330MFD1TE, 33 µF kapasitansı ve 16V rated voltage'a sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipiyle PCB'lere direk lehimlenmesi için tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. Maksimum 10 kHz'de 85.5 mA ve 120 Hz'de 57 mA ripple current kapasitesine sahiptir. -40°C ile 105°C arasında çalışabilen bu kondansatör, 5000 saatlik ömrü 105°C'de garantilidir. Güç kaynakları, ses sistemleri, endüstriyel kontrol devrelerine uygun elektronik komponenttir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 33 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 85.5 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 57 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V