USV0J220MFD1TP
CAP ALUM 22UF 20% 6.3V RADIAL
Seri / Aile Numarası
USV0J220MFD1TP
USV0J220MFD1TP Hakkında
Nichicon tarafından üretilen USV0J220MFD1TP, 22 µF kapasitanslı radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 6.3 V nominal voltaj değerine sahip bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanım için tasarlanmıştır. Through-hole montaj tipine uygun radial can paketlemesinde sunulan kondansatör, -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına sahiptir. 105°C sıcaklıkta 5000 saatlik ömür karakteristiğine ve ±20% toleransa sahiptir. 120 Hz'de 34 mA ripple akımı kapasitesine sahip bu bileşen, endüstriyel, tüketici elektronikleri ve genel sinyal işleme devrelerinde yaygın olarak kullanılmaktadır. Şu anda üretim dışı (obsolete) durumdadır.
Applications General Purpose
Capacitance 22 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 34 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 6.3 V