USUR1000-102G-03
THERM NTC 1KOHM 3892K RING LUG
Üretici
Littelfuse
Paket/Kılıf
Ring Lug
Seri / Aile Numarası
USUR1000-102G
USUR1000-102G-03 Hakkında
Littelfuse USUR1000-102G-03, -40°C ile 150°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahip NTC termistördür. 25°C'de 1kΩ nominal dirençle tasarlanmış olan bu sensör, ±2% direnç toleransına ve 3892K B değerine sahiptir. Halka ucu (ring lug) montaj tipi, serbest asılı kurulum için uygun hale getirir. Maksimum 20mW güç derecelendirmesiyle, sıcaklık ölçümü ve kontrol uygulamalarında, klima sistemleri, ısıl koruma devreleri, elektrik panoları ve endüstriyel ekipman kontrol sistemlerinde kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
B0/50 3892K
Mounting Type Free Hanging
Operating Temperature -40°C ~ 150°C
Package / Case Ring Lug
Part Status Active
Power - Max 20 mW
Resistance in Ohms @ 25°C 1K
Resistance Tolerance ±2%