USUG1000-503J
THERMISTOR NTC 50KOHM 3892K DO35
Seri / Aile Numarası
USUG1000
USUG1000-503J Hakkında
USUG1000-503J, Littelfuse tarafından üretilen NTC (Negatif Sıcaklık Katsayılı) termistördür. 50kΩ nominal direnç değeri ve 3892K B0/50 katsayısı ile -40°C ile +150°C arasında sıcaklık ölçümü ve kontrolü için tasarlanmıştır. DO-35 axial paketinde sunulan bu komponent, maksimum 20 mW güç tüketimi ile düşük enerji uygulamalarında kullanılır. ±5% direnç toleransı, termostat devrelerine, sıcaklık kompanzasyonuna, hava ve sıvı sıcaklık sensörlerine entegre edilebilir.
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 150°C
Package / Case DO-204AH, DO-35, Axial
Part Status Active
Power - Max 20 mW
Resistance in Ohms @ 25°C 50k
Resistance Tolerance ±5%