USUG1000-303J
THERMISTOR NTC 30KOHM 3892K DO35
Seri / Aile Numarası
USUG1000-303J
USUG1000-303J Hakkında
USUG1000-303J, Littelfuse tarafından üretilen DO-35 paketinde axial montajlı NTC termistördür. 25°C'de 30kΩ nominal dirençle ve 3892K B değeriyle -40°C ile +150°C arasında sıcaklık ölçümü ve kontrolü için tasarlanmıştır. ±5% direnç toleransı ile üretilen bu bileşen, maksimum 20mW güç tüketimiyle HVAC sistemleri, ısıtma cihazları, ısı değiştiriciler ve sıcaklık kompensasyon uygulamalarında yaygın olarak kullanılır. Through-hole bağlantı tipi, konvansiyonel PCB montajına uygunluk sağlar.
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 150°C
Package / Case DO-204AH, DO-35, Axial
Part Status Active
Power - Max 20 mW
Resistance in Ohms @ 25°C 30k
Resistance Tolerance ±5%