UST1H100MDD
CAP ALUM 10UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UST1H
UST1H100MDD Hakkında
Nichicon tarafından üretilen UST1H100MDD, 10µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V rated gerilime sahip bu radial tipi kondansatör, through hole montajı için tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile üretilen komponent, -55°C ile 105°C arasında çalışabilir. 105°C'de 1000 saat lifetime sağlar. 120 Hz düşük frekans ripple akımı 44 mA'dir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtre devreleri ve coupling uygulamalarında kullanılan bu kondansatör currently obsolete statüsündedir.
Applications General Purpose
Capacitance 10 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 44 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V