UST1E470MDD1TA
CAP ALUM 47UF 20% 25V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UST1E470MDD1TA
UST1E470MDD1TA Hakkında
Nichicon UST1E470MDD1TA, 47 µF kapasitansı ve 25V rated voltage'a sahip radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipinde tasarlanan bu bileşen, -55°C ile +105°C arasında çalışır ve 1000 saatlik ömür süresi 105°C'de garanti edilir. ±20% tolerans ve polar yapısı sayesinde genel amaçlı uygulamalarda yaygın olarak kullanılır. 10 kHz'de 117 mA ve 120 Hz'de 78 mA ripple current kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, ses amplifikatörleri, enerji dönüştürücüler ve analog devreler gibi uygulamalarda yaygın şekilde tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 47 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 117 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 78 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V