UST1C330MDD1TP
CAP ALUM 33UF 20% 16V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UST1C330MDD1TP
UST1C330MDD1TP Hakkında
Nichicon UST1C330MDD1TP, 33 µF kapasitansı ve 16 V nominal voltajı ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmış radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through Hole montaj türü ile PCB'lere doğrudan lehimlenir. -55°C ile 105°C arasında çalışır ve 105°C'de 1000 saat ömür süresine sahiptir. 10 kHz'de 85.5 mA ve 120 Hz'de 57 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. ±20% toleransı bulunmaktadır. Düşük frekans filtrasyonu, güç kaynakları ve ses devreleri gibi uygulamalarda kullanılır. Ürün üretimi sonlandırılmıştır.
Applications General Purpose
Capacitance 33 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 85.5 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 57 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V