UST1C101MDD1TA
CAP ALUM 100UF 20% 16V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UST1C101MDD1TA
UST1C101MDD1TA Hakkında
Nichicon UST1C101MDD1TA, 100 µF kapasitansa sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 16V rated voltajla tasarlanmış olup, genel amaçlı uygulamalarda kullanılıma uygundur. Through Hole montaj türü ile PCB'lere direk lehimlenebilir. -55°C ile 105°C arasında çalışabilen bu kondansatör, 105°C sıcaklıkta 1000 saat ömür garantisi sunar. 10 kHz'de 160,5 mA ve 120 Hz'de 107 mA ripple current kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans ile üretilen bu bileşen, güç kaynakları, ses amplifikatörleri, motor kontrolü ve diğer DC filtreleme uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 160.5 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 107 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V