UST1A221MDD1TD
CAP ALUM 220UF 20% 10V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UST1A221MDD1TD
UST1A221MDD1TD Hakkında
Nichicon UST1A221MDD1TD, 220 µF kapasitansı ve 10V nominal gerilim ile tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial montaj tipi, through-hole uygulamalar için uygun olup, -55°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına dayanabilir. 105°C'de 1000 saatlik ömür belirtimi ile güç kaynakları, ses amplifikatörleri, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans ve 210 mA @ 10 kHz ripple akım kapasitesine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 210 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 140 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V