USR1V4R7MDD1TE
CAP ALUM 4.7UF 20% 35V RADIAL
Seri / Aile Numarası
USR1V4R7MDD1TE
USR1V4R7MDD1TE Hakkında
Nichicon USR1V4R7MDD1TE, 4.7 µF kapasitans değerine sahip radial yapılı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 35V nominal voltaj ile tasarlanan bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme devrelerinde ve sinyali düzeltme işlemlerinde kullanılır. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 2000 saat ömür garantisi verir. ±20% tolerans ile sunulan üründe, 10 kHz'de 36 mA ve 120 Hz'de 24 mA ripple akım kapasitesi bulunmaktadır. Through Hole montaj türü sayesinde geleneksel PCB tasarımlarında kullanıma uygundur. Ürün obsolete statüsündedir.
Applications General Purpose
Capacitance 4.7 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 36 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 24 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V