USR1H3R3MDD1TP
CAP ALUM 3.3UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
USR1H3R3MDD1TP
USR1H3R3MDD1TP Hakkında
Nichicon tarafından üretilen USR1H3R3MDD1TP, 3.3 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V nominal voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Radial, silindirik kasa tipinde olup through-hole montajına uygundur. ±20% tolerans, -40°C ile 85°C arası çalışma sıcaklığı aralığında, 85°C'de 2000 saat ömür süresi belirtilmiştir. 10 kHz'de 36 mA ve 120 Hz'de 24 mA ripple akım kapasitesi ile AC-DC dönüştürücüler, güç kaynakları, filtre ve decoupling uygulamalarında yerini alır. Polarize kondansatör olarak doğru kutuplandırılması gerekmektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 3.3 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 36 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 24 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V