USR1H220MDD1TP
CAP ALUM 22UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
USR1H220MDD1TP
USR1H220MDD1TP Hakkında
Nichicon USR1H220MDD1TP, 22 µF kapasitansa sahip radyal kılıflı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V nominal voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmaya uygundur. Through-hole montajına uygun olan bu kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 2000 saatlik ömür garantisine sahiptir. Yüksek frekans (10 kHz) ripple akımı 87 mA, düşük frekans (120 Hz) ripple akımı ise 58 mA'dir. ±20% kapasite toleransına sahip polar kondansatördür. Endüstriyel ve tüketici elektronik devrelerinde, güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır. Artık üretilmemektedir (obsolete).
Applications General Purpose
Capacitance 22 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 87 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 58 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V