USR1H100MDD1TP
CAP ALUM 10UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
USR1H100MDD1TP
USR1H100MDD1TP Hakkında
Nichicon USR1H100MDD1TP, 10 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Radial through-hole montaj türü ile PCB'ye doğrudan lehimlenmektedir. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına sahip olup, 85°C'de 2000 saatlik yaşam süresine sahiptir. ±20% tolerans ile üretilmiştir. Ripple current kapasitesi 10 kHz'de 57 mA, 120 Hz'de ise 38 mA'dir. Ürün obsolete statüsündedir.
Applications General Purpose
Capacitance 10 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 57 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 38 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V