USR1H010MDD1TE
CAP ALUM 1UF 20% 50V RADIAL
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
USR1H010MDD1TE
USR1H010MDD1TE Hakkında
Nichicon USR1H010MDD1TE, 1 µF kapasitanslı, 50V rated voltage ile çalışan alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, Can paket tipinde üretilen bu polarize kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 85°C'de 2000 saat ömür süresi ile tasarımlar için yeterli güvenilirlik sağlar. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında, 10 mA @ 120 Hz ve 15 mA @ 10 kHz ripple current toleransı ile alternatif akım uygulamalarında ve filtre devrelerinde kullanılabilir. ±20% tolerans değeri ile standart hassasiyet gereksinimleri karşılar. Through-hole montaj tipi sayesinde geleneksel PCB tasarımlarına uyumludur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 1 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 15 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 10 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V