USR1C221MDD1TD
CAP ALUM 220UF 20% 16V RADIAL
Seri / Aile Numarası
USR1C221MDD1TD
USR1C221MDD1TD Hakkında
Nichicon USR1C221MDD1TD, 220 µF kapasitansı ve 16V dereceli gerilimi ile tasarlanmış radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ve through-hole montaj tipi özelliği bulunan bu komponent, -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığında 2000 saatlik ömür sağlamaktadır. 10 kHz'de 225 mA ve 120 Hz'de 150 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarında, güç kaynakları, ses devreleri ve filtreleme uygulamalarında yaygın olarak kullanılmaktadır. Radial, Can paketleme biçimi ile sunulmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 225 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 150 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V