USR1A221MDD1TD
CAP ALUM 220UF 20% 10V RADIAL
Seri / Aile Numarası
USR1A221MDD1TD
USR1A221MDD1TD Hakkında
USR1A221MDD1TD, Nichicon tarafından üretilen 220 µF kapasitansı ile 10V rated gerilim değerine sahip radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimleme yapılabilen bu komponent, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir. 85°C'de 2000 saat ömür süresi garanti etmektedir. ±20% tolerans aralığında üretilen kondansatör, 10 kHz yüksek frekansda 217.5 mA ve 120 Hz düşük frekansda 145 mA ripple akım taşıyabilir. Genel amaçlı uygulamalar, güç kaynakları, filtreleme ve stabilizasyon devrelerinde kullanılmaya uygundur. Parçanın mevcut durumu kullanımdan kaldırılmıştır (Obsolete).
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 217.5 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 145 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V