USR1A101MDD1TP
CAP ALUM 100UF 20% 10V RADIAL
Seri / Aile Numarası
USR1A101MDD1TP
USR1A101MDD1TP Hakkında
Nichicon USR1A101MDD1TP, 100 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 10V rated voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Radial montaj türü ile PCB'ye dikey olarak monte edilir. ±20% tolerans ve 2000 saat 85°C ömür özelliğine sahiptir. -40°C ile 85°C arasında çalışır. Low frequency'de 87 mA, high frequency'de 130.5 mA ripple current kapasitesi vardır. Güç kaynakları, filtre devreler ve enerji depolama uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 130.5 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 87 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V