USR0G331MDD1TD
CAP ALUM 330UF 20% 4V RADIAL
Seri / Aile Numarası
USR0G331MDD1TD
USR0G331MDD1TD Hakkında
USR0G331MDD1TD, Nichicon tarafından üretilen 330 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 4V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Radial, Can paket tipinde through-hole montajı destekler. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir. 2000 saat ömür süresi 85°C'de garantilidir. 10 kHz'de 247.5 mA ripple current kapasitesine ve 120 Hz'de 165 mA ripple current kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans ile üretilmiştir. Power supply filtreleme, bypass ve decoupling uygulamalarında yaygın olarak kullanılır. Bileşen şu anda üretim dışı (obsolete) statüsündedir.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 247.5 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 165 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 4 V