USR0G331MDD1TA
CAP ALUM 330UF 20% 4V RADIAL
Seri / Aile Numarası
USR0G331MDD1TA
USR0G331MDD1TA Hakkında
Nichicon USR0G331MDD1TA, 330µF kapasitanslı 4V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole radial montaj tipine sahip bu komponent, geniş uygulamalar için genel amaçlı kullanıma uygundur. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığında 2000 saat ömür süresi garantilidir. 247.5 mA ripple akım kapasitesi 10 kHz yüksek frekansta, 165 mA ripple akım kapasitesi ise 120 Hz düşük frekansta sağlanır. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, endüstriyel, tüketici elektroniği ve kontrol devrelerinde yaygın olarak kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 247.5 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 165 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 4 V