USR0G101MDD1TE
CAP ALUM 100UF 20% 4V RADIAL
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
USR0G101MDD1TE
USR0G101MDD1TE Hakkında
Nichicon USR0G101MDD1TE, 100 µF kapasitanslı radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 4V nominal voltaj ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmış bu bileşen, -40°C ile 85°C arasında çalışır. 85°C'de 2000 saat yaşam süresi ile güç kaynakları, ses devreleri, filtre uygulamaları ve genel DC stabilizasyon işlemlerinde kullanılır. Through-hole montaj özelliği sahip kondansatör, 97.5 mA (10 kHz) ve 65 mA (120 Hz) ripple akım kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans ve radial delinmiş kutu (can) tasarımı ile standart elektronik uygulamalarında yerini almıştır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 97.5 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 65 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 4 V