USP1V4R7MDD
CAP ALUM 4.7UF 20% 35V RADIAL
Seri / Aile Numarası
USP1V4R7MDD
USP1V4R7MDD Hakkında
Nichicon USP1V4R7MDD, 4.7 µF kapasitansına sahip radial bağlantılı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 35V nominal voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Bi-polar polarizasyon özelliğine sahip olan bu kondansatör, -40°C ile +85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 2000 saat ömür garantisi sunar. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimleme yoluyla entegre edilir. ±20% tolerans değerine sahiptir. Ripple akım kapasitesi, 10 kHz'de 33 mA ve 120 Hz'de 22 mA'dir. Ürün durumu itibariyle obsolete olarak sınıflandırılmıştır.
Applications General Purpose
Capacitance 4.7 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Bi-Polar
Ripple Current @ High Frequency 33 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 22 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V