USP1V3R3MDD
CAP ALUM 3.3UF 20% 35V RADIAL
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
USP1V3R3MDD
USP1V3R3MDD Hakkında
Nichicon USP1V3R3MDD, 3.3 µF kapasitansı ve 35V nominal voltajı ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılan radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile üretilen bu bileşen, -40°C ile 85°C arasındaki çalışma sıcaklığı aralığında 2000 saatlik ömrü destekler. Through Hole montaj tipi ile PCB'ye doğrudan lehimleme yapılabilir. 10 kHz'de 24 mA ve 120 Hz'de 16 mA ripple akım kapasitesine sahip olup, bi-polar özelliğe sahiptir. Gücü kaynaklar, filtreleme ve ayrıştırma devrelerinde tercih edilen bir bileşendir. Halen piyasada bulunmamaktadır (obsolete).
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 3.3 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Bi-Polar
Ripple Current @ High Frequency 24 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 16 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V