USP1V220MDD1TA
CAP ALUM 22UF 20% 35V RADIAL
Seri / Aile Numarası
USP1V220MDD
USP1V220MDD1TA Hakkında
Nichicon USP1V220MDD1TA, 22 µF kapasitanslı radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 35V rated voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve 2000 saat ömür @ 85°C işletim koşullarında çalışır. -40°C ile 85°C arasında geniş çalışma sıcaklık aralığına sahiptir. 10 kHz'de 93 mA ve 120 Hz'de 62 mA ripple akım kapasitesine sahip bu kondansatör, through-hole montajı destekleyen radial DIP kasa türündedir. Aktif ürün statüsü ile tedarik edilmektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 22 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Bi-Polar
Ripple Current @ High Frequency 93 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 62 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V