USP1HR47MDD1TE
CAP ALUM 0.47UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
USP1HR47MDD
USP1HR47MDD1TE Hakkında
Nichicon USP1HR47MDD1TE, 0.47µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Radial through-hole montaj tipine sahip olan bu kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 2000 saat ömür garantisi sunmaktadır. ±20% tolerans ve bi-polar yapısıyla, güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve filtre devrelerinde uygulanır. 10 kHz'de 7.5 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Ürün artık üretilmemektedir (obsolete).
Applications General Purpose
Capacitance 0.47 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Bi-Polar
Ripple Current @ High Frequency 7.5 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 5 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V