USP1HR33MDD1TE
CAP ALUM 0.33UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
USP1HR33MDD1TE
USP1HR33MDD1TE Hakkında
Nichicon USP1HR33MDD1TE, 0.33µF kapasitansı ve 50V voltaj derecelendirmesine sahip bi-polar alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole radial montaj tipi ile PCB'lere direkt yerleştirilmek üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile sağlanan bu bileşen, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 2000 saat ömrü 85°C'de garantilidir. Ripple akımı 10 kHz'de 5.25 mA ve 120 Hz'de 3.5 mA olup genel amaçlı uygulamalarda filtre, bypass ve güç depolama devreleri için kullanılmaktadır. Lütfen dikkat: Bu ürün üretimden kaldırılmıştır (obsolete).
Applications General Purpose
Capacitance 0.33 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Bi-Polar
Ripple Current @ High Frequency 5.25 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.5 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V