USP1H4R7MDD
CAP ALUM 4.7UF 20% 50V RADIAL
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
USP1H4R7MDD
USP1H4R7MDD Hakkında
Nichicon USP1H4R7MDD, 4.7 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V nominal voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Through Hole montaj tipine sahip radial paket şeklinde üretilmiştir. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığında 2000 saatlik ömürlü bu kondansatör, ±20% tolerans ile sunulmaktadır. 10 kHz'de 40.5 mA ve 120 Hz'de 27 mA ripple akımı özellikleri bulunmaktadır. Bi-polar polarizasyon sayesinde AC uygulamalarında da kullanılabilir. Genel amaçlı ses, güç kaynağı filtreleme ve coupling uygulamalarında tercih edilebilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 4.7 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Bi-Polar
Ripple Current @ High Frequency 40.5 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 27 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V