USP1H220MDD1TE
CAP ALUM 22UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
USP1H220MDD1TE
USP1H220MDD1TE Hakkında
USP1H220MDD1TE, Nichicon tarafından üretilen 22 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V rated voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Radial montaj tipi ile through-hole PCB'lere direkt olarak monte edilebilir. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 2000 saatlik ömürlü tasarımı bulunmaktadır. 10 kHz'de 97.5 mA ve 120 Hz'de 65 mA ripple current kapasitesi vardır. Bi-polar polarizasyon özelliğine sahip olan bu bileşen, elektronik devrelerde filtreleme, geciktirme ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır. Parça durumu obsolete olarak işaretlenmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 22 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Bi-Polar
Ripple Current @ High Frequency 97.5 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 65 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V