USP1H220MDD1TD
CAP ALUM 22UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
USP1H220MDD1TD
USP1H220MDD1TD Hakkında
Nichicon USP1H220MDD1TD, 22 µF kapasitansına sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V voltaj derecesi ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% toleransa sahip bu kondansatör, -40°C ile 85°C sıcaklık aralığında çalışabilir. 85°C'de 2000 saatlik yaşam ömrüne sahiptir. Through Hole montaj tipi ile PCB'ye doğrudan lehimlenir. 10 kHz'de 97.5 mA ve 120 Hz'de 65 mA ripple akımı kapasitesine sahiptir. Bi-polar polarizasyon özelliği ile AC devrelerinde de uygulanabilir. Yaşlı tasarımı ve pazar dışı durumu nedeniyle stok bulunmayabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 22 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Bi-Polar
Ripple Current @ High Frequency 97.5 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 65 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V