USP1H010MDD
CAP ALUM 1UF 20% 50V RADIAL
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
USP1H010MDD
USP1H010MDD Hakkında
Nichicon USP1H010MDD, 1 µF kapasitansına sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere kolayca entegre edilebilir. -40°C ile +85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında, 2000 saat ömür süresi garantisi verir. ±20% tolerans ve bi-polar polarizasyon özelliğine sahiptir. 10 mA @ 120 Hz düşük frekans ve 15 mA @ 10 kHz yüksek frekans ripple akım kapasitesine sahip olup, genel amaçlı elektronik devrelerde filtre ve dekouplaj uygulamalarında kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 1 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Bi-Polar
Ripple Current @ High Frequency 15 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 10 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V