USP1E330MDD1TD
CAP ALUM 33UF 20% 25V RADIAL
Seri / Aile Numarası
USP1E330MDD1TD
USP1E330MDD1TD Hakkında
Nichicon USP1E330MDD1TD, 33 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 25V nominal voltaj ile tasarlanmış olup, ±20% tolerans aralığında çalışır. Through hole radial montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimleme yapılabilir. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığında güvenilir performans sunar. 85°C sıcaklıkta 2000 saatlik ömür ömrüne sahiptir. 10 kHz frekansında 109.5 mA ripple akımı taşıyabilmesi ile düşük frekanslı 120 Hz'de 73 mA ripple akım kapasitesine sahip olması, güç kaynakları, filtreleme ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılmasını sağlar. Bi-polar polarizasyon özelliği ile AC uygulamalarında da uygulanabilir. Mevcut durumu itibariyle üretilmemektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 33 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Bi-Polar
Ripple Current @ High Frequency 109.5 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 73 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V