USP1C4R7MDD
CAP ALUM 4.7UF 20% 16V RADIAL
Seri / Aile Numarası
USP1C4R7MDD
USP1C4R7MDD Hakkında
Nichicon USP1C4R7MDD, 4.7 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 16V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmıştır. Radial through-hole montaj tipi ile PCB'lere direkt lehimleme yapılabilir. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığında 2000 saat ömür süresi sunmaktadır. ±20% tolerans değeri ile sıradan elektronik devrelerinde gürültü filtreleme, besleme hattı bypass ve zaman sabiti uygulamalarında kullanılır. Bi-polar polarizasyon özelliği ile AC ve DC uygulamalarına uyumdur.
Applications General Purpose
Capacitance 4.7 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Bi-Polar
Ripple Current @ High Frequency 27 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 18 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V