USP1C330MDD1TP
CAP ALUM 33UF 20% 16V RADIAL
Seri / Aile Numarası
USP1C330MDD1TP
USP1C330MDD1TP Hakkında
Nichicon USP1C330MDD1TP, 33 µF kapasitanslı 16V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimlenir. ±20% tolerans ve -40°C ile +85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir. 2000 saatlik yaşam süresi 85°C'de garanti edilmektedir. 10 kHz'de 94.5 mA ve 120 Hz'de 63 mA ripple akım kapasitesi vardır. Genel amaçlı uygulamalar, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve sinyal işleme devrelerinde kullanılan bir komponenttir. Not: Bu ürün obsolete (üretimi durdurulmuş) statüsündedir.
Applications General Purpose
Capacitance 33 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Bi-Polar
Ripple Current @ High Frequency 94.5 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 63 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V