USP1C220MDD1TE
CAP ALUM 22UF 20% 16V RADIAL
Seri / Aile Numarası
USP1C220MDD1TE
USP1C220MDD1TE Hakkında
Nichicon USP1C220MDD1TE, 22 µF kapasitansı ve 16 V rated voltage'a sahip radyal montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through hole montaj tipi ile PCB'ye doğrudan entegre edilebilen bu komponent, -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığında 2000 saat ömür sunmaktadır. ±20% tolerans ile üretilen kondansatör, 10 kHz'de 76.5 mA ve 120 Hz'de 51 mA ripple current kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses devreleri ve filtre uygulamalarında kullanılır. Bi-polar yapısı sayesinde esneklik sağlar. Parça obsolete statüsündedir.
Applications General Purpose
Capacitance 22 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Bi-Polar
Ripple Current @ High Frequency 76.5 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 51 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V