USP1C100MDD
CAP ALUM 10UF 20% 16V RADIAL
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
USP1C100MDD
USP1C100MDD Hakkında
Nichicon USP1C100MDD, 10 µF kapasitanslı radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. 16V rated voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. Through-hole montaj tipi ile PCB'ye dikey olarak yerleştirilir. ±20% tolerans, -40°C ile 85°C arası çalışma sıcaklığına dayanır. 85°C'de 2000 saatlik ömür süresi sunar. 10 kHz'de 45 mA, 120 Hz'de 30 mA ripple current kapasitesine sahiptir. Bi-polar polarizasyonlu bu kondansatör, güç kaynakları, filtre devreleri ve sesli uygulamalarda yaygın olarak kullanılmıştır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 10 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Bi-Polar
Ripple Current @ High Frequency 45 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 30 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V