USP1A470MDD
CAP ALUM 47UF 20% 10V RADIAL
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
USP1A470MDD
USP1A470MDD Hakkında
Nichicon USP1A470MDD, 47 µF kapasitansı ve 10V nominal gerilim değerine sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB'ye direkt lehimlenmek üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans aralığında çalışır ve -40°C ile +85°C sıcaklık aralığında kullanılabilir. 2000 saat ömür garantisi 85°C'de bulunmaktadır. 120 Hz'de 67 mA, 10 kHz'de 100.5 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Bi-polar yapısı sayesinde genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. Cihazda güç kaynakları, filtre ve enerji depolama uygulamalarında tercih edilen bir bileşendir. Üretim durumu itibariyle obsolete (üretimi durdurulmuş) durumdadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 47 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Bi-Polar
Ripple Current @ High Frequency 100.5 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 67 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V