USP1A100MDD1TP
CAP ALUM 10UF 20% 10V RADIAL
Seri / Aile Numarası
USP1A100MDD1TP
USP1A100MDD1TP Hakkında
Nichicon USP1A100MDD1TP, 10 µF kapasitansına sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 10V rated voltage ile tasarlanmış olup, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmaya uygundur. Through hole montaj tipi ile PCB'ye dikey olarak monte edilir. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına dayanıklı ve 85°C'de 2000 saatlik ömür garantili tasarıma sahiptir. ±20% tolerans aralığında üretilmiş, bi-polar yapısıyla çift yönlü işlem yapabilen bu kondansatör, 10 kHz'de 36 mA ve 120 Hz'de 24 mA ripple current kapasitesine sahiptir. Farklı frekans aralıklarında hızlı şarj-deşarj işlemleri gerektiren düşük voltaj devrelerinde yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 10 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Bi-Polar
Ripple Current @ High Frequency 36 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 24 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V