USL1V220MDD
CAP ALUM 22UF 20% 35V RADIAL
Seri / Aile Numarası
USL1V220MDD
USL1V220MDD Hakkında
Nichicon USL1V220MDD, 22 µF kapasitanslı radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 35V nominal voltaj ve ±20% tolerans ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Through hole montaj tipi ile PCB'ye direkt entegrasyonuna uygun olan bu bileşen, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 1000 saat ömür garantisi sunmaktadır. 10 kHz'de 85.5 mA ve 120 Hz'de 57 mA ripple akımı özellikleri ile gücü ayırma, filtering ve timing uygulamalarında etkin performans gösterir. Radial can paketlemesiyle kompakt tasarımlara uyarlanabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 22 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 85.5 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 57 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V